| corneliaxD a întrebat:

Buna tuturor, ieri am inceput sa simt o mancarime foarte puternica in ochiul drept, dar nu am nimic strain in el, mi-am pus niste kanamicina si niste tobradex, dar nu a avut niciun efect, in dimineata asta m-am spalat cu niste ceai de soc, dar mancarimile sunt la fel de ientense. Nu stiu ce sa fac pentru a le diminua, am fost programata la oftalmolog pente 2 zile, dar nu vreau sa am denzatia asta pana atunci. Mentionez ca nu am alergie la nimic, nu am fost la mare sau la piscina de curand, si nu am ochiul lipit dimineata. Help sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Să nu ai o conjunctivită alergică.
Pa, pa.

ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Nu mai da cu nimic până nu ştii sigur despre ce este vorba!
Mai suportă două zile până te duci la medicul oftalmolog!
Baftă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Vara asta se tot vorbea de conjunctivita, s-ar putea sa ai asa ceva.
Mergi la medic cat mai repede.
Te pup!