| Crisstinayy12 a întrebat:

Acum o saptamana mi s-a umflat partea stanga a gatului, parca muschii is foarte intariti. De sub ureche se vede ca e umflat. La atingere ma doare, ma doare si la miscari.Doare cand imi intorc capul, cand il ridic, cand deschid gura larg in jos. Am avut si raceala. Dupa mi-a trecut. Am zis ca poate e de la pozitia in care am dormit. Nu stiu. Si ieri iar s-a intamplat chestia asta si azi tot ma doare. Cred ca am si ganglionii mariti sau ce.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi la doctor. Sunt destui puștani pe aici care dau sfaturi dar in realitate habar nu au.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Oreion, mergi la doctor.

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

La ce pana mea sa se mai duca la doctor daca i-ai pus tu diagnosticul!?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru anonim_4396):

Pentru tratament desteptule

| anonim_4396 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Pai da-i si tratamentul, domnule doctor desteptule! De ce sa te opresti la jumatatea drumului!? Desteptule!

| Crisstinayy12 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Nu am nimic si nu merg la niciun doctor happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Important este sa nu care cumva sa te duci la doctor. Poate ala sa stie mai multe decat pustoicii si pustoaicele de pe TPU? Mneahhh! daca mai stai vreo saptamana si ai "noroc"sa fie vreo infectie, s-ar putea sa fie prea tarziu. Go la doctor, lasa site-ul!

| Crisstinayy12 explică:

Ce as putea avea? Maine merg la doctorlaughing Poate fi oreion?