| cristianor a întrebat:

Acuma 2 luni am terminat tratamentul de citostatice iar parul mi-a crescut foarte putin.Va creste la loc? in cat timp pot sal vopsesc?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Parul va creste la loc, normal dupa 3. 4 luni ar trebui sa fie la fel de des ca si inainte de tratament, si destul de lung ca sa-l puteti vopsi.

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parul va crestie la loc normal dupa 3. 4 luni.