| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si ma doare atat de tare mana incat nu o pot sa o intind.ma doare in parte de sus.si mi se pare ca osul este si mai iesit decat la cealalalta mana... ce as putea sa am? Pliz...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| moschus a răspuns:

Du-te la doctor ortopedist

| alina0 a răspuns:

Ar trebui sa mergi urgent la un ortoped! NU MAI STA ASA CU EA!
Se poate sa se agraveze...

| RoxxuInna a răspuns:

Buna! Cel mai bine ar fi sa mergi la medicul de familie si poate te-ai incordat si te doare...du-te la medic el te va ajutabig grin
Insanatosire gravnica!

| dodo1001 a răspuns:

Cred ca cel mai bine ti-ar spune doctorul lucrul asta
e cel mai sigur.

| simona_3424 a răspuns:

Foarte simplu spune-i mamei tale si mergi la doctor