| neneacs a întrebat:

Buna!
Am 14 ani si imi cade parul in fata mai ales.
Nu cade cand dau cu pieptenul sau fac baie doar foarte putin... dar daca ma uit am foarte putin par.
O solutie o crema sampon sau ceva?
Orice deva in fata 1 cm mi-a cazut iar in acum in fata este rar
Freza care o fac:https://www.google.ro/......ps?/search

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Cerceteaza cauza facand un control, apoi daca clinic esti ok, poti incerca retete naturiste.
Bai de pelin/nuc/urzica/gaz macerat cu usturoi.
O zi frumoasa sa aihappy

| neneacs explică (pentru caramela):

Unde sa fac control?
cum se numeste medicul respectiv
Multumesc aniticpat

| caramela a răspuns (pentru neneacs):

Adreseaza-te medicului de familie si el te va indrepta catre medicul specialist(endocrinolog)

| neneacs explică (pentru caramela):

Aha multumesc dar tu nu stii ceva o solutie? fara medic creme sau ceva big grin?

| caramela a răspuns (pentru neneacs):

Pai ti-am scris in primul raspuns.