| Andreea20000 a întrebat:

Am 14 ani si imi doresc sa slabesc. Mi-am cumparat ceai "Silueta Perfecta de la Fares", iar dupa ce beau o cana ma doare burta si trebuie sa merg la toaleta! Este normal?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Carton a răspuns:

Din cate spui tu, mie mi se pare ca acel ceai are efect laxativ, adica te face sa te duci la toaleta, ca sa dai afara tot, astfel slabind, dar totusi nu cred ca este indicat sa faci acest lucru.

| Fanatic a răspuns:

Nu ...schimba burta

| Andreea20000 explică:

Vreau sa mentionez ca fac lipsa mare, dar nu este foarte foarte tare, dar nici moale!