| Andreea20000 a întrebat:

Buna dragii mei! Am 14 ani si imi doresc sa slabesc. Mi-am cumparat ceai "Silueta Perfecta de la Fares", iar dupa ce beau o cana ma doare burta si trebuie sa merg la toaleta! Este normal?

2 răspunsuri:
| Sinitar a răspuns:

Da este foarte normal sa te doar burta si sa ai nevoie sa mergi la toaleta, pai cam in asta consta ceva pentru slabit(ceai, pastile etc) este chiar logic. Bafta!

| IzZzAbElLe a răspuns:

Da este normal, cam la toate ceaiurile si pastilele de slabit te doare burta si trebuie sa mergi la toaleta.