| ellabella1 a întrebat:

am 15 ani si 1.60
nu demult am inceput sa practic baschetul.cam cit credeti ca o sa ma inalt intr-un an? as dori sa ajung la 1.60
ce parere aveti voi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| aaaa12345 a răspuns:

Ai 1. 60

| Cccccccccccccorina a răspuns:

Pai te vei inalta eu cred ca ai vrut sa scrii 1. 70tongue.vei ajunge.stai fara griji

| Aenoenienanonim a răspuns:

Eu am 16 ani, si am 1, 78. deci eu cred ca trebuie sa te inalti macar pana la 1, 72. cel putin :*. poti face si inot pentru a te inalta :*. bafta :X

| anotherhumanbeing a răspuns:

Pai daca ai deja 1. 60 nu mai poti ajunge din nou la 1. 60hee hee