| Teodor35 a întrebat:

Salut'ce parere aveti de 1.60 la 13 ani : minion/ foarte pitic/pitic/foarte scund/scund/mediu/mai mult de mediu/inăltut/inalt/foarte inalt/gigant?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mare gigant

6 răspunsuri:
| XxKAMELIAxX a răspuns:

Sora mea are 1.49 si are 14 ani aproape 15 ani peste 3 luni..hmm..nu stiu ce sa spun, depinde de inaltimea parintilor si daca faci vreun sport.
Eu in schimb am 1.64 si tot la fel la ani..deciiii..depinde =]]
Gigant nu esti, dar nici minion..esti in regula sa spunem =]]

| eanadandre a răspuns:

Eu am 11 ani si am 1.60

| Ofataobisnuita1103 a răspuns:

Perfect!
Eu am 12 sunt fata, am 157 cm și nu par deloc înaltă. happy

| paul0507 a răspuns:

Scund
eu am 1.83 la 14 ani si sunt considerat foarte inalt

| WaterMalone a răspuns:

Nu esti nici pe departe mai scund ca mine, eu la 15 ani de abia am facut 1.55