| BUDOKAI a întrebat:

am 16 ani si in urma cu 3 zile m-am trezit cu o durere la testicule si in zona abdomenului in partea de jos, durerea persista pana azi, ma doare daca le ating, sau daca sar, este deranjanta, in rest numa afecteaza cu nimic, nu ustura cand fac pipi sau cand ma termin, am si erectie dimineata, oare ce sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa fie de la laba. Poti sa ai si un varicocel ceva.Am avut si eu si mi-a trecut intro zi.Nu ai nimic. Daca mai persista inca doua zile du-te la medic

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Suna a apendicita, asa se manifesta la unii, mergi la medic!

| BUDOKAI explică (pentru anonim_4396):

Luni sunt programat pentru analize si cand merg cu rezultatele la doctor o sa mentionez desprea asta daca nu trece, multumesc mult pentru raspuns.

| allly97 a răspuns:

Do a hand.job mate or have some sex laughing incearca sa vezi un doctor nu cred ca iti poate da cineva de pe TPU sfatul correct happy acum serios poti avea dureri si daca esti excitat si nu faci nimic in privinta asta

| 888Word999 a răspuns:

Cum te numești pe facebook vreau sa vb ceva cu tine

| Tatool a răspuns:

Salut, tu zici ca te duci la analize, insa o sa iti zic si eu parerea mea, ce ai tu acolo se numeste Pubertate, am avut si eu la fel ca tine, ma durea ingrozitor cand atingeam.