| strengarita a întrebat:

am 18 si imi fac griji mi-am inceput viata sexuala cu prietenul meu.pe data de 27 noiembrie am avut ultimul contact a fost protejat da oricum nu stiu poate s-a spart prezervativu.pe data de 4 decembrie mi-a venit ciclu normal.am sinii tari si ma dor.si am slabit.alte simtome ca as putea fi insarcinata cum ar fi greturile sau poftele. da oricum mi-e frica. dati mi va rog vreun rs.mersi

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
Abh
| Abh a răspuns:

Daca ai avut menstra pe 4 decembrie, nu vad de ce iti faci griji. Sanii durerosi si mariti de volum pot sa apara in cadrul unui sindrom premenstrual.