| anonim_4396 a întrebat:

am 27 ani, si acum o saptamana inainte de ciclu mi-a aparut pe sanul drept puncte maronii care se cojesc dupa ce fac baie. Dupa ciclu nu au disparut si se pare ca au aparut altele. Ce ar putea fi. Sunt depistata cu mastoza fibrochistica si ma gandesc sa nu fie ceva grav. Si a aparut si o pata mica rosie.

Multumesc.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ar putea fi o ciuperca a pielii, sau o alergie. Mergi la un dermatolog.

3 răspunsuri:
| Ben. a răspuns:

Maine du/te la medic. cred ca e singurul mod in care t pot ajuta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Domoleste spiritele si inciarca sa mergi neintirziat la medic

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Va multumesc foarte mult...