| MrMouse44 a întrebat:

Am anemie hemolitică și în această vară mi se va scoate splina, aș vrea să știu urmările și riscurile operației! Ce nu voi avea voie să fac?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MariaCristinaGanea a răspuns:

Ar trebui sa te consulți cu medicul fiindcă unii îți cor da niște sfaturi neadevărate si lucrurile pe care o sa le faci poate nu o sa ai voie nu știu vorbește mai întâi cu medicul