| penthouse a întrebat:

Am avut entorsa la un picior dar s`a vindecat, dupa doua saptamani am calcat stramb la antrenament si cu celalat picior. dar nu am avut nimic, am auzit un poc. Acuma in ultimu timp. cand sunt relaxat si dintr`o data calc pe el. simt ca ii slabita glezna. imi puteti spune ceva exercitii sa`mi intaresc glezna?
Beau mult lapte si mananc mult. si am ceva vitamine. si cand imi amintesc le iau laughing dar ft rar

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vrei sa pui pe tine ceva kg sau sa mai scazi din ele aici gasesti o multime de metode, diete si exercitii foarte bune, www.dietapentrutine.blogspot.com

| spiridus_1992 a răspuns:

Du-te la policlinica sportiva si beneficiezi gratuit de tratament!