| pufulete2021 a întrebat:

Bună, am eliminat ieri un limbric,în dimineața asta am fost la toaletă și am făcut treaba mare na mai ieșit,și acum ma doare burta și capu,ma simt slăbită tare am niște mâini slabe, ieri înainte sa merg la toaleta să-l elimin ma simțeam rău și cu greață.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Trebuie sa te duci la medicul de familie sa-ti prescrie niste pastile de limbrici, ceai. Nu incerca tratamente babesti! Trec greu cu alea!

| pufulete2021 explică (pentru cruceLaGatDunhillLaBot):

Nici pofta de mâncare n-am deloc

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns (pentru pufulete2021):

Pai nu e bine, du-te la doctor