| Crisstinayy12 a întrebat:

Am făcut analize pentru că am slăbit puțin,dar nu am dat scaun. Mi-a ieșit urina tulbure, in rest bine, atât că am nevoie de hidratare. Analizele la gat nu sunt gata. Dar nu mă simt bine,adică nu prea am energie, iar acum nici nu prea am pofta de mâncare și mă simt cam ciudat după ce am băut apă.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Ilie94 a răspuns:

Parerea mea este sa mergi la un specialist pentru a face un set de analize amanuntite. Multa sanatate