| anonim_4396 a întrebat:

Buna! Am incredere in mine dar daca am impresia ca la cineva nu ii place de mine(cel mai mic semn)imi pierd increderea,ma simt proasta,neplacuta,am impresia ca nu vor sa ma includa in grup,orice act mic ca nu sunt apreciata ma face depresiva rau,daca vad ca cineva include pe cineva in grup si nu pe mine ma gandesc ce face persoana(dar chestile astea sunt doar in mintea mea)as vrea sa va explic dar nici eu nu ma inteleg,am de mentinut ca nu am self essteme,nu simt empatiea,ma pot imprieteni cu oricine cateodata dar uneori nu pot deloc,am tendinta sa vreau atentie de la baieti si imi doresc prieteni baieti si vreau relatie, sunt extrovertita dar un singur gand marunt imi poate strica ziua, ce este neinregula cu mine?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce este in neregulă?
Nu ai incredere in tine, contrar a ceea ce afirmi.

| Violleta2022 a răspuns:

Ce-i aia "to kms"?

| Violleta2022 a răspuns:

Ai o singura solutie care iti rezolva totul, crescandu-ti increderea in tine, iti aduce admiratia celorlati si atrage multi baieti care te vor vrea de prietena DACA pui mana serios si INVETI pe rupte, devenind numarul 1 in clasa, cea mai buna si mai desteapta fata din clasa, pe care toti profesorii o vor admira, toate fetele o vor invidia si toti baietii o vor vrea de prietena.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Păi asta este în neregulă, ceea ce poveștești mai sus.

| anonim3248 a răspuns:

Ești normală și nu ai nimic.

| anonim3248 a răspuns:

Așa vor și alții să fie băgați în seamă.