| Adriana1243 a întrebat:

Buna am mancat cereale dimineata si acum ma doare burta si stomacul ce fac? sa nu vomit sau sa-mi treaca? va rog raspunsuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Ceai de galbenele sau tinctura de galbenele

| WizKhalifaa a răspuns:

Sunte-ti culmea. Chiar toate intrebarile trebuie sa le puneti pe TPU?

| Adriana1243 explică (pentru WizKhalifaa):

Imi raspunzi si mie macar nu-ti bae joc