| AniBac9991 a întrebat:

Buna all! De multi timp simt dureri in partea dreapta a abdomenului mai jos de buric. Durerea nu este constanta, doar din cand in cand, iar durerile sunt suportabile. Oare se poate sa am apendicita?
Multumesc anticipat sad!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| ONElena11 a răspuns:

S-ar putea sa fie din cauza menstruatie.

| BlakeLively a răspuns:

In ce fel te doare?

| Liviu4you a răspuns:

Pot fi mai multe lucruri: obstructionare partiala (probabil)a intestinului gros, apendicita, inflamarea ganglionilor. Unde mai exact dreapta-jos, sub buric? In zona pubiana?

| Anelym a răspuns:

Cand ridici piciorul te doare?

| 24Maria a răspuns:

Du-te la un doctor.