| ajutor321 a întrebat:

Bună! Am nevoie de ajutor. Am auzit că usturoiul stimulează creșterea unghiilor, vreau să vă întreb cine a încercat sau dacă chiar dă rezultate? După cât timp apar primele rezultate și de câte ori trebuie folosit pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Unghiile oricum cresc. Nu vad de ce ai avea nevoie de usturoi?

| ajutor321 explică (pentru darrio2007):

Pentru a crește mai rapid, deoarece mie îmi cresc foarte greu

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Minciuni nu cred asa ceva.

| Yuoia a răspuns:

Mituri!
Nu usturoiul stimuleaza cresterea.

| Cracaaaaaaaaaaaan a răspuns:

O baie in marar e mai utila. Dar sa freci bine, tot corpul si sa stai o ora invelita in cada

| ajutor321 explică (pentru Cracaaaaaaaaaaaan):

Pe mine mă interesează de creșterea unghiilor nu de băi?