| DenisaRaluca3005 a întrebat:

Am nevoie de ajutor. Sunt grasa și am nevoie de încurajări pentru a slabi. Dati-mi motive clare și concrete de a slabi. Sau videoclipuri, link-uri, etc despre oameni care au reușit să slabeasca. Am nevoie de încurajări deoarece nimeni nu îmi dă speranțe ca să slăbesc. Vă rog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Depoka a răspuns:

Noi iti putem oferi cate încurajari doresti, dar doar tu poti face schimbarea! Motivele le ai tu, daca nu ai avea motive atunci nu ai dori să slăbești. Speranța ti-o creezi singura pentru ca in aceasta ecuatie e vorba despre tine! Tu esti SINGURA persoana care se poate motiva pentru mai mult! Dar gândește-te la haine sau ti-ar place acum ca a venit vara sa stai la mare in costum de baie și să te afișezi mândră cu al tau corp! Eu iti urez bafta, mult sport si o alimentație adecvată!

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Intra la dragos vultur pe pagina ca-s zeci de transformari acolo care chiar te motiveaza si te asigur ca nu-i PS pe care il gasesti pe Instagram la toate "divele" alea "bune"