| creata02 a întrebat:

Am niste pete pe spate.In ultimul timp s-au inmultit.Au inceput sa-mi apara si pe gat si e posibil sa-mi apara una si pe fata.Ce ar trebui sa folosesc ca sa dispara? Se poate sa fie de la soare? Va rog sa ma ajutati.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PlasticMoon a răspuns:

Du-te la un dermatolog, si eu aveam bubite pe burta si am descoperit cu o zi in urma de a ma ducce ca am o pata mare in spatele genunchiului.M-am dus si mi a dat un fel de alifie mentolata dar lichida.Du-te si tu, e cel mai bun sfat care as putea sa ti-l dau, bafta :*