| Avaya a întrebat:

Salutare am un caine de un an de ceva timp au inceput sa ii apara ceva pete rosii pe el ca o rana l-am dat cu apa oxigenata si rivanol s-a vindecat cu greu dar in locul unde are rana nu mai are blana si arata urat dupa un timp iar au aparut pete pe el si nu se vindeca ce ar trebui sa fac? veterinaru mi-a dat o fiola cu care trebuia sa dau peste petele aparute dar nu s-a intamplat nimic nu s-a vindecat ajutati-ma cu ceva

5 răspunsuri:
| AmaliaM a răspuns:

Îl vaccinezi regulat? este important să faci asta.
Mănâncă mâncare specială? daca da, ar trebui sa îl ajute.

şi căţeluşa mea a avut aşa pete, dar am dat-o cu cremă dezinfectantă şi în câteva zile i-au trecut.

Mult noroc! happy

| Avaya explică (pentru AmaliaM):

Ce nume avea crema? imi poti spunebig grin?

| AmaliaM a răspuns (pentru Avaya):

Nu mai ştiu şi păcat că nu o mai am... dar nu era specială pentru căţei. Era pentru oameni. Oricum, dacă te duci la farmacie să iei o cremă ai grijă să ceri una dezinfectantă si care să ajute si procesul de cicatrizare.

| Avaya explică (pentru AmaliaM):

Okey multumesc frumoshappy

| trendya a răspuns:

Nu il bandaja cainele tau se va linge si se va vindeca daca mai ai un caine pune-i impreuna terapia de,, cuplu,, ajuta pe oricine