| DanyXhell a întrebat:

De un timp incoace au inceput sa imi apara niste pete mici rosii pe penis.De la ce ar putea fii, ajutati-ma si pe mine.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tequilla_3721 a răspuns:

Am intrebat-o pe matusa mea care este medic si a zis ca probabil esti in faza in care te dezvolti ori ai avut un contact sexual cu cineva si nu te-ai protejat [probabil ai luat de la aceea persoana ceva.] sau o iritatie.
FUnda?:*

3 răspunsuri:
| PopescuAdina a răspuns:

Ce banuiesti ca ar fi sta la baza acestor pete rosti? Ai facut in ultimile 10 zile sex neprotejat cu vreo persoana necunoscuta?

| al3utzu a răspuns:

Aceste pete mi-au aparut si mie si sunt normale.Sunt niste glande in dezvoltare. Fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu te ustura si nu te mananca incearca triamcinolon s