| anonim_4396 a întrebat:

Am niște picioare foarte groase și grase, cum as putea sa slabesc la ele?
Da, știu pașii unei curI de slăbire dar niște exerciții de ce fel?
Chiar dacă am 47 kg la 1.65 tot picioare groase și mari am și nu știu de ce

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu exista a slabi la picioare, poate ai rententie de apa, sare manci multa?

| Namaparissia a răspuns:

Nu vreau sa te dezamagesc,dar nu ai ce sa faci,Poti sa fi o fata schiloada si tot sa ai picioarele mai groase,asta nu are legatura cu grasimea, ci cu felul in care e construit corpul tau, tipologia pe care o ai, de exemplu sunt femei care oricat de grasute ar fi, au picioarele foarte subtiri deoarece forma corpului lor se numeste "mar ".....Asa e corpul tau.