| EuSuntPucca a întrebat:

Am o intrebare mai intima! :-s
Mie imi curge ceva alb galbui si usor lipicios pe chiloteii straight face.
Nu stiu ce este. Am auzit ca nu trebuie sa miroase nu stiu ori simt eu ca miroase ori ea chiar miroase. Si daca miroase spuneti-mi si mie a ce un miros? :-s
Si nu vreau sa ma duc la ginecolog straight face imi este frica :-s.

Va rog ajutati.ma. love struck
Dau funda! love struck

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Chocolateangeeeel a răspuns:

Stai linistita scumpa, este normal:* Toate fetele avem aceste secretii.Ar fi bine sa te speli zi de zi si sa iti dai cu un spray intim de la oriflame, si scapi de miros.Dar daca te deranjeaza ca ramane pe chilotei foloseste niste tampoane de zi cu zi.

6 răspunsuri:
| MonkeyBoss a răspuns:

De ce nu vorbesti cu mama ta?

| RuxiiRawrr a răspuns:

Daca nu ti-a venit menstruatia inca, inseamna ca in cateva zile\saptamani\luni... va veni.Stai linistita

| Loveyourself a răspuns:

E ceva normal n te speria! toate fetele o auhappy

| suntcristi a răspuns:

Cati ani ai? daca esti mai mica de 12 trebuie sa-ti vina ciclul si de asta daca nu nu stiu...big grin

| PunkFishXd a răspuns:

E foarte normal, ai inceput sa te dezvolti...toate fetele au asa ceva...inclusiv mama ta, ii poti spune si ea iti vai explica mai binewinking

| EuSuntPucca explică:

Nu nu mi.a vanit ciclu. :-s