| MValentin a întrebat:

Buna am o intrebare serioasa. De dimineata parca nu mai vad bine, vad in ceata P.S am 14 ani. Nici o data nu mi s-a intamplat asta... Parca ma doare ochiul stang cumva cand ma uit in indepartare. Si cand ma ridic de pe scaun ametesc si vad intetosat cand stau linstit pe scaun vad putin mai bine cand ma ridic incepe din nou sa ametesc si sa nu vad bine...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai nevoie de ochelari, mergi la oftalmolog cu unul din parinti

| PamfleticaTotHellenne a răspuns:

Buna! Mergi mai bine la doctor, sa nu fie ceva mai complicat.

| MValentin explică:

Mi-am revenit m-a deocheat cineva laughing nu serios o_O

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

Poate ai nevoie de ochelari sau poate ai altceva, ar trebui sa te duci la oftalmolog happy