| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare si sper sa primesc raspunsul cit mai repede posibil, vineri, mi-au facut o vaccina, iar doctorul m`a sunat azi si mi-a spus ca trebuie sa mai fac una, ea nu stie de cea facuta la scoala, deci intrebarea, la un interval asa scurt se poate de facut a doua vaccina? (Eu oricum nu mi-a fac acum la spitalul din oras ca`i antisanitarie totala, totusi vreau sa stiu ce sa-i spun doctorului, ca`i cam nebuna)Mersi de raspuns

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| elenyss a răspuns:

1.Ai putea apela la alt doctor pentru problema ta. 2. Daca tot te duci la scoala, invata cum sta treaba cu timpii si genurile substantivului.