| AndreeaIcsde a întrebat:

Am o mica problema
Astazi nu am mancat niciun fel de mancare, practic as putea spune ca nu am mancat nimic
Ultima data cand am mancat a fost aseara, pe la 8 seara
Desi, au trecut atatea ore de cand am mancat ultima oara, nu mi-e foame si nici macar nu am pofta de mancare
Ce inseamna asta si ce ar trebui sa fac? Nu comentati daca nu stiti, chiar daca vreti sa ajutati!
Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| dianaaelena69 a răspuns:

Asa patesc si eu deseori. Daca nu ti-e foame nu manca, cel putin mie imi vine rau daca mananc cand nu imi e foame. Dar daca a trecut mult de cand nu ai mancat cred ca ar trebui sa o faci, altfel ar putea sa ti se faca ameteala (mie asa mi se intampla).

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Dragă Andreea fiecare om este diferit, daca nu ai mincat azi nimic sigur nu i ti era foame ca daca avea i foame de lup devorai tot. Ce varsta ai?

| AndreeaIcsde explică (pentru CristiDinBucuresti):

Ce spuneam. Daca nu stii, nu comenta aiurea

Răspuns utilizator avertizat
| UserulAnonim a răspuns:

Si mie mi se intampla mai demult dar acum indiferent de situatie mereu ma gandesc la o mancare, care imi va cadea bine si imediat ma duc la frigider. Nu e bine sa stai nemancata atat de mult timp