| shecherap a întrebat:

Am o problema. Am un Allview A5 Duo care s-a brickuit din cauza la build.prop. Nu am custom recovery si sa fac unul nu stiu. am create un upate.zip (signed) dar imi spune instalation aborted. Stiti vreo modalitate de al Unbrickui? sau macar sa editez buildu in acest timp? Va rog mult AJUTATI-MA. Nu comentati daca vreti sa spuneti " ce prost esti " etc... stiu asta sad

1 răspuns:
| Dan_Dany_1995 a răspuns:

E un soft de la Walton cauta pe Walton Forum si la modelu Primo P2 daca nu am un recovery