| Vladyt1 a întrebat:

Hey, daca cand ma uit la un lucru gen la o pers. sau un obiect si efectiv creierul meu nu poate sa stea pe acel lucru gen nu ma pot concentra la el! Adica ma simt in alta lume... Pot muri? Ajutor va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Crescent a răspuns:

Toata lumea are momente de genul. Unii mai dese, altii mai rare. Poate ca esti putin visator si te gandesti la multe lucruri in momente nepotrivite. Chiar nu ai de ce sa crezi ca ai putea muri... cel putin, si mie mi se intampla destul de des, si nu am murit inca : )

| Vladyt1 explică (pentru Crescent):

big grin Ms mult ma pot bucura de viata acum nu o sa mai fiu trist! MSSSSSSSS

1 răspuns: