| poiuiyhvb a întrebat:

Am fost ieri la coafor.pentru scoaterea punctelor negre.si femeia aia mi-a stors si toate cosurile chatterbox
si acum am niste pete rosii pe fata.
mi-a mai dat cu niste creme, masti.etc laughing

o sa-mi mai treaca petele?

Răspuns Câştigător
| aиdяaaa●• a răspuns:

Da iti vor trece pana a doua zihappy

6 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Da, dimineata nu o sa aihappy

| AlinaMarianaIipc a răspuns:

Sigur ca da! eu pentru pete folosesc un tratament pentru pete cu acid silicic2% de la AVON si costa 17 lei

| joker_1488 a răspuns:

Cred ca da... daca nu, va trebui sa te obisnuiesti cu un nou look mai deosebit laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da... cel putin asa cred. Daca nu iti trec va trebui sa traiesti cu ele pana cand se vindeca...asta inseamna in maxim 2 anicrying Mie asa mi s-a intamplat si de atunci nu am mai fost la coaforbig grin

| A_9172 a răspuns:

Eu de obicei imi storc singura punctele negre, acasa. Si mie imi raman pete rosi dupa " stoarcere"hee hee, dar imi trec dupa ceva timp fara sa folesesc creme, masti sau alte produse. Deci stai linistita! iti vor disparea

| Melissa_6681 a răspuns:

Mai bine mergi la dermatolog, mie mi-a dat produse din gama Bioderma si au avut un efect pozitiv, le folosesc de o luna si o saptamana