| mariaioana22222 a întrebat:

Am o problema si poate voi puteti sa ma ajutati cu sfaturi.Am o vena din nastere (se vede ca o varice ) care se vede foarte bine in afara, am fost la tot felul de doctori si mi-au spus ca e caz care nu se poate opera pentru ca pot sa mor din cauza unei hemoragi pe masa de operatie si sincer eu chiar ma simt foarte rau cand vad alte persoane, fete care pot sa poarte rochite, paltaloni scurti etc..Imi mi-e rusine sa port..Nu stiu ce as putea face sa imi acopar vena sa nu se vada. Sper ca voi o sa puteti sa ma ajutati cu sfaturi.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Lorely a răspuns:

De ce nu-ti place? :o eu as adora sa am o vena asa proeminenta...

| Alex_Veres_1999 a răspuns:

Fond de ten?