| Corinamaria1 a întrebat:

De cand m-am nascut am o vena pe picior dar care nu se poate opera...(nu e varice)..si nu prea am incredere in mine sa port rochite sau alte haine care imi pot arata piciorul pentru ca mi se pare ca toata lumea se uita la mine...va rog frumos sa imi spuneti ce ar trebui sa fac? imi trebuie mai multa incredere in mine..cred ca sfatul vostru m-ar ajuta fft mult!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Este o chestie de obisnuinta. Poarta ceva scurt la ceva mai putin oficial, vezi ca nu-i asa de greu si-ti faci curaj sa porti si in alte ocazii.

| Corinamaria1 explică (pentru Zenithf):

Ok,asa o sa fac! mersi mult pentru ca ai raspuns!happy

| Felys a răspuns:

Sa o ignori, acum ce ar fi sa ne ascundem toate venele proeminente, fi serioasa, nimeni nu va sta sa te verifice cum ai tu venele

| Corinamaria1 explică (pentru Felys):

Multumesc frumos pentru raspuns!