| nuconteaza777 a întrebat:

Buna,am o senzație de parca sunt trasa puternic în jos, la moment stau in pat și pe câteva secunde parca mă atrage spre podea o forță invizibila... Ce poate fi,e foarte ciudat, mă tem.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
11 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Si la mine e la fel. In fiecare dimineata inainte de ora 9, o forta invizibila nu ma lasa sa ma ridic din pat...laughing

| Sn4k3 a răspuns:

Fantoma, clar.

| gabicoo a răspuns:

Gravitația?
Alcoolul?
Ce să fie oare?
Răspuns: efectul combinat al celor două!
laughing

| Donsavas a răspuns:

Treci printr un episod psihotic. Mergi la un psihiatru pentru tratament. Iti va da somnifere ca sa dormi linistit.

| alina2k18 a răspuns:

Se vede ca incepe scoala maine laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prostie cronica

| acerr a răspuns:

Curios,prima data ca aud asa ceva! ai vazut vre un film de groaza? te a marcat ceva?

| nuconteaza777 explică (pentru acerr):

Nu, n-am privit nimic, am fost acasă toată ziua și n-am făcut nimic deosebit.

| acerr a răspuns:

Bea apa, respira normal, stai afara la aer, poate nu se oxigeneaza bine creirul

| GicaGigekGica a răspuns:

Lasa legalele laughing