| Mellde a întrebat:

Bună, am pățit ceva azi dimineață, după vreo oră după ce m-am trezit a început să mă doară burta groaznic, de parcă mă înjunghia ceva, faza e că mă mai durea și pieptul, exact aceeași durere, la fel și o bucată de gât. M-a ținut așa vreo 5 min, poate mai mult. Parcă mă durea și puțin la spate. Habar nu am din ce cauză. M-au apucat ceva crampe? Nu puteam să-mi încordez burta că mă durea foarte tare. Sper că mă puteți ajuta și să aveți măcar o idee din ce cauză am avut aceste dureri.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| Dalmore a răspuns:

Eu cand am dureri de coloana ma doare asa, de nu pot nici sa respir fara sa ma injunghie. N-avem de unde sa stim ce ai, cel mai bine ar fi sa mergi la medic, pot fi nspe mii de cauze.