| anonim_4396 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor. Iubitul meu e in Germania acum si a zis ca a merg la ginecolog si i-a zis ca are o bacterie. el tot simtea asa usturimi, si doctorul i-a spus ca de la partenerea lui care a luat`o de la altcineva si tot asa. I-a dat o crema cu care ii trece in3-4 zile.Eu nu am fost cu nimeni in timpul cat am fost cu el si totusi el sustine ca eu am fost cu altcineva... ce poate sa fie? eu vreau maine sa merg la ginecolog sa vad si ce am eu. Ce poate sa fie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Barbatii nu merg niciodata la ginecolog, ginecologul se ocupa NUMAI de aparatul genital feminin. Barbatii se trateaza la urolog sau la dermato-venerolog. Asadar, presupun ca minte de la un cap la altul.

2 răspunsuri:
| Clauditza21 a răspuns:

Poate el a fost cu altcineva daca sustii ca tu n-ai avut pe nimeni. Tu du-te la ginecolog si vezi daca ai si tu acea bacterie, daca nu inseamna ca el a luat-o de la o alta "Partenera". Sanatate multa!

| Annita_3821 a răspuns:

Ok, am scris eu gresit, a zis ca a fost la urologie, l-am intrebat acuma.Am fost la ginecolog si avea culmea program pana la 19:30 si eu fusesm acolo la 16:30a iesit asistenta lui si imi spunebig grinaca astepti aici, astepti degeaba, ca nu mai luam controale...ca mai avem programarii si asa! am zis doamna nu stiam ca e cu programarii(nu era cu programari)si in fine sa merg doar joi acum la 14:30 cand ies de la scoala.is tare curioasa... el a zis ca nu mai stie ce fel de bacteria.si ca i-a dat o crema cu care se da de 2 ori pe zisi ii trece in 3-4 zile! Acum m-am gandit sa merg maine la o clinica privata e mai bine! Multumesc oricum