| udontwannaknow a întrebat:

am 15 ani si am constat zilele acestea ca pe hartie dupa urinare apar niste virisoare de sange, tin sa mentionez ca asta se intampla inainte cu cateva zile de menstruatie (menstruatia inca nu a aparut). Vreau sa mentionez si faptul ca nu mai sunt virgina iar prietenul meu foloseste doar mana deci nu este vorba de o sarcina.Ce credeti ca ar putea fi? Sunt foarte speriata

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alverto a răspuns:

Prin faptul "prietenul meu folosește doar mana deci nu e este vorba de o sarcina" îmi spui doar că ești o copilă idioata, iar persoanele ca tine nu ar trebui să aibă acces la internet, vorbește cu mama ta, și vreau să îi spui despre faptul că prietenul tau "folosește doar degetele" rolling on the floor)))

| Eugen80 a răspuns:

Sa nu mai foloseaza mana in interior! Interiorul e pentru altceva, mai tarziu putin...
Mana nu o curata probabil de ajuns si poti avea mari probleme, apoi daca nu are nici manichiura bine facuta te poate rani rau in interior si nici nu-ti dai seama pentru ca tu esti excitata si ai impresia ca tot ce se intampla acolo e de bine.
In cel mai rau caz daca-l mai mananca pe el sa bage mana (ceea ce este o prostie daca nu faceti sex normal cu intromisie), sa foloseasca un prezervativ, adica sa-l bage pe 1-2 degete si sa te stimuleze asa, sa eu recomand sa te stimuleze doar exterior, adica la clitoris.