| anonim_4396 a întrebat:

Buna am si eu o intrebare. Am urmatoarele simptome: stare de greata fara varsaturi dar nu dimineata, pofta excesiva as putea spune de mancare, intepaturi usoare la nivelul ovarului stang, urinari dese, chiar foarte dese. Oare ce poate sa fie. Mentionez ca fac tratament medicamentos si injectabil pentru a ramane insarcinata si am avut contact neprotejat in perioada de ovulatie( asa zisa ovulatie). Multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mihaa a răspuns:

Parerea mea este ca esti gravida, felicitarii mamiko
poti face 1 test de sarcina sa stii mai exact, bafta

| corinapoara a răspuns:

De ce nu iti faci un test de sarcina ca sa scapi de indoieli, pentru ca sigur te gandesti ca poate esti insarcinata (Doamne ajutahee hee. Sau mergi la un medic si explica-i exact toate simptomele el sigur va avea un raspuns mai sigur.Si eu imi doresc un bebe dar vad ca nu vrea sa apara. Te pup