| vreaubebe a întrebat:

Sunt si eu noua si as vrea sa ma ajutati. Am urmatoarele simptome: stari usoare de greata fara varasaturi si nu dimineata, intepaturi la nivelul ovarelor dar trecatoare si rare, pofta de mancare mult mai mare ca de obicei( as manca mereu), urinari foarte dese fata de cum erau pana acum. Ce ar putea fi? Mentionez ca fac tratament medica, mentos si injectabil pentru a putea avea un bebe si am avut contact neprotejat in zilele 11-14 ale CM. Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| elyssa20 a răspuns:

Ei FELICITARI, venim la botez. pupici.

| kr.mdy a răspuns:

Probabi ca de la medicamente ti-e greata, acestea dau reactii adverse.

| TabooR a răspuns:

Din tot ce ai zis sunt semne ca esti insarcinata sa fie sanatos bebe tau:*

| vreaubebe explică:

Am facut test de sarcina, si a iesit negativ, dar l-am facut in ziua a 17-a. Pot fi sanse sa nu se pozitiveze in asa scurt timp?

| sergent91 a răspuns:

S-ar putea sa fii insarcinata.

| llllllllllll a răspuns:

Pai, dupa cum se vede, sunt simptomele unei sarcini. Mai mult ca sigur esti insarcinata. Dar, fa un test de sarcina si o sa te lamuresti singura.
Bafta!