| vreaubebe a întrebat:

Sunt si eu noua si as vrea sa ma ajutati. Am urmatoarele simptome: stari usoare de greata fara varasaturi si nu dimineata, intepaturi la nivelul ovarelor dar trecatoare si rare, pofta de mancare mult mai mare ca de obicei( as manca mereu), urinari foarte dese fata de cum erau pana acum. Ce ar putea fi? Mentionez ca fac tratament medica, mentos si injectabil pentru a putea avea un bebe si am avut contact neprotejat in zilele 11-14 ale CM. Am facut un test de sarcina care a iesit negativ, dar poate prea repede, in a 17-a zi de CM. Nu inteleg ce e cu simpyomele astea, poate sunt de la vitaminele pecare le iau ( C, E si acid folic). Va multumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Perioada de ovulaţie începe din ziua a 8-a şi se termină în ziua 21. Maximul ovulaţie este între a 14-a şi a 16-a zi, se menţine în platou dacă ai un ciclu regulat de 28 de zile.
Simptomele tale pot fi cele premenstruale.
Consultă medicul care ţi-a prescris tratamentul care îl faci.
Pa, pa.

| vreaubebe explică:

A mai aparut un simptom, ma trezesc cu chilotul ud, am niste scurgeri, foarte mici si lipsite de miros, pe care nici nu prea simt cand ies. crying mi-e teama...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti insarcinata felicitari www.roby88.info