| Ina93 a întrebat:

am si eu o intrebare mai ciudata pentru baieti >:".
exista pastile ca sa nu se termine baiatul..ca am auzit la cineva ca exista ..sau a facut misto de mine? dau funda.la care stie

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| rutanklan a răspuns:

Nu, nu exista. I use this though http://www.cabecadecuia.com/......f21053.jpg

| Ina93 explică (pentru rutanklan):

Ok mersi mult. el mi-a zis ca exista pastila care tine decat 18 ore devil in care nu te poti termina

13 răspunsuri:
| AndaWest a răspuns:

Am inteles ca exista un spray dar trebuie sa intrebi si tu la o farmacie

| Ina93 explică (pentru AndaWest):

Eu am inteles ca exista o pastila care se ia si nu poti sa te termini 18 are.thinking dar acum na

| andreyuu a răspuns:

Au facut misto de tine. Nu exista asa ceva.

| SevrajBoy a răspuns:

Nu am mai auzit până acum de aşa ceva. happy

| ady3600 a răspuns:

Pastila nu exista dar exista baieti care ''nu se mai termina'' pentru mai multe relatii mesaj pe privatwinking

| Ina93 explică (pentru ady3600):

Ok ia trimite-mi un mesaj pe privat

| eluboy13 a răspuns (pentru Ina93):

Nu-l tine pe prietenul tau jucaria?laughing

| Ina93 explică (pentru eluboy13):

Nu... dar un un amic care se lauda cu chestia asta..si am vrut sa vad daca chiar exizsta asa ceva ..multumit?

| alexytzyq a răspuns:

Sincer iti zick ca nu exista asa ceva.......si cine ti-a zis a facut misto de tine!

| ZEITGEIST1989 a răspuns:

Ce intrebare idioata direct proportionala cu persoana care a formulat-o

| Ina93 explică (pentru ZEITGEIST1989):

Adica. ia sa te aud pe tine desteptule?