| Alex1112z a întrebat:

Buna,am 19 ani 1.80 si 79 de kg, ma intereseaza o dieta ca vreau sa ajung la 75 kg si nu prea mai reusesc. O cura de slabire care sa dea rezultate, vreau sa ajung la 75-70 pana in august, maxim 7-8, va multumesc, astept raspunsurile voastre. Dau funda love struck cu cat mai multe cu atat mai bine.

1 răspuns:
| xDragosel007 a răspuns:

Deci dieta nu este buna, nu manca decat legume si fructe si fa sport ( alergat etc. ) si poti sa mananci si alt ceva, dar nu grasimi sau arsuri!