| MaddyP a întrebat:

Am si eu o nevoie de o indrumare...vara aceasta m-am internat in august la spital avand sinuzita subacut. Am facut cateva punctii si puroiul a fost eliminat. Intrebarea mea este: am voie sa fac efort fizic acum? Dna Doctor nu a specificat nimic iar eu nu m-am gandit sa intreb...as vrea sa stiu, ca sa vad daca trebuie sa iau scutire la Ed. fizica la scoala sau nu. Multumescc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Gunoi a răspuns:

Cred că da. Cel puțin primul semestru happy oricum știe sigur medicul de familie big grin