| anonim_4396 a întrebat:

Bună, am şi eu o problemă.xD
acum vreo 2 zile, pe coapsa stângă mi-au apărut doar acolo o serie de bubiţe. Adică sunt vreo 4-5, care s-au umflat, dar sunt extrem de dureroase. xD Abia dacă pot să stau jos.
Voiam să ştiu dacă mor, nu mi-am făcut testamentul.
Deci ce sunt alea, şi cum scap de ele? =]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| PangeeaRogvaiv a răspuns:

Salut! Exista mai multe posibilitati si anume :
- ori te-a ciupit ceva si este o reactie normala a organismului
-ori sunt bubite aparute din cauza caldurii si eu am asa ceva
In ambele cazuri aplica un strat de crema de galbenele si maseaza pana intra in piele.Iti garantez ca iti va trece imediat.
Mult succes!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Buna!
Sa te duci la medic, poate fi o ciuperca luata de undeva.
Te pup!