| ColorfulRainbow a întrebat:

Am slabit si acum am si sani mici sad. Ma simt complexata. Ce sa fac? Fac sport in continuare? Mai bine nu fac? Oare imi vor mai creste? :-s
E aiurea...

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Din pacate, este o urmare fireasca a faptului ca ai pierdut in greutate. Vor creste daca te vei ingrasa la loc.

| Hash001 a răspuns (pentru Brigaela):

Prefer plinutele in acest caz, si da, stiam deja de acest fapt. Slabitul iti micsoreaza sanii.

| KellyGreen a răspuns:

Pai daca inca esti in crestere, iti vor mai creste, insa daca deja muschii au apucat sa se tonifieze, iti recomand sa faci in continuuare sport, deoarece o sa se lase muschii si o sa arate urat.

| Uoana a răspuns:

Bogdan zice ca ii plac sanii mici, ramai asa!laughing

| ilya18 a răspuns:

Da, unii barbati te plac plinuta, altii te plac grasuta, fi tu inteligenta si o sa te placa asa cum vrei tu.
Sanii sunt frumosi indiferent de marime, n-are rost sa te ingrijorezi pentru asa ceva, daca vrei sa atragi cu sanii e clar de ce fel de barbati o sa ai parte.
Sanii mai cresc doar cand alaptezi (temporar) si bineinteles cand bagi silicoane in ei happy

| Andreilol a răspuns:

Barbatilor le plac femeile plinute (nici foarte grasute) faci ce vrei e viata ta!big grin