| Ardelean_Aurora_1965 a întrebat:

Buna
Am un cățeluși Maltese și imi vomita cam des
Înainte vomita mâncare aproape întreaga cum nu o mesteca bine batoanele în special iar acum noaptea vomita un lichid albine
Mănâncă doar mâncare de cățeluși conserve și bobite
Are vecinele la zi
Ce a-și putea sa i dau?
Sau este necesar sa merg cu el la medic?
Mulțumesc

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| FrateleTedur a răspuns:

Du-te neaparat la medic! Poate sa aiba o infectie sau ceva paraztiti intestinali!