| Anemona19920315 a întrebat:

Buna, am un copil de 6 ani si are imunitatea foarte scazuta. De cand a inceput gradinita a fost racit de 5 ori cine poate sa imi recomande ceva de imunitate de la farmacie ( uleiul de peste este bun pentru imunitate)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Aloe Vera, Catina, Galbenele, Ghimbir, Arnica.
Mai citeste si aici: http://bit.ly/2J1EeJq

| sierra1 a răspuns:

Anemona, să-ți trăiască juniorul. Adresează-te unui medic real nu unuia inchipuit, online (poate de fapt vorbeșit cu un cizmar), mai ales când e vorba de fiul tău. Numai bine!

| GabiDumitrescu a răspuns:

A mai fost in trecut la gradinita sau abia acum l-ati dat? In principiu, usturoi, propolis, vitamina C naturala. Bineinteles ca si niste analize ar fi perfecte, pentru ca e posibil sa aiba diverse carente.