| Alis57 a întrebat:

Bună, am văzut pe eMAG o gutiera care îndreaptă dinții și cost 150 lei, credeți ca ar funcționa? Nu vreau sa îmi pun un aparat dentar pentru ca am doar un dinte stramb care ma deranjează și nu consider ca ar merita 2000 de lei.
O sa las link-ul aici ca să îmi dați un sfat bun, s-o cumpăr sau nu.
https://www.emag.ro/......DH5VDDMBM/

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Chestia aia din ce scrie nu e pentru indreptat dintii
nici nu ar avea cum o gutiera de silicon
aia e pentru dintii in crestere nu pentru cei crescuti deja

| Alis57 explică (pentru suntserios):

În a doua poza arata niște dinți strâmbi și apoi drepți, cum este pentru dinții în creștere din moment ce acei dinți sunt în a doua poza este un fel de poza făcută înainte și după crescuți și strâmbi și apoi drepti

| Alis57 explică (pentru suntserios):

În descriere scrie ca îndreaptă dinții

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu pare de încredere. 0 review-uri, o singură mărime standard. Cine zice ca ți se potrivește?

| Alis57 explică (pentru anonim_4396):

Cea mai mare frica a mea este sa nu îmi cada dintele

| Alis57 explică (pentru anonim_4396):

Crezi ca ar fi posibil asta?

| cxxyy a răspuns:

Mai bine mergi la doctorul tau dentis sa o faca la comanda dupa forma gurii tale pentru ca asa Daca o cumperi de pe eMAG nu stii Daca o sa ti se potrivească 100%