| passenger a întrebat:

Anul acesta am trecut in clasa a 9-a si nu pot spune ca sunt foarte uniti (ca si clasa). Adica stam mai mult cu altii de la alte clase. Stau si ma intreb... Oare asa o sa fim si in a 12-a? Tot asa neuniti, timizi? Oare o sa treaca repede acesti ani de liceu? sad Din ce clasa o sa inceapa adevarata distractie?
scuze categoria

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| dyonline88 a răspuns:

Nu.o sa va apropiati, desi au trecut catva luni bune de cand a inceput scoala.deja trebuia sa fiti apropiati macar unii dintr voi.nu te poti astepta de la toi la asa ceva ca unii asa sunt ei mai inchisi si mai timizi.

| mabo a răspuns:

Mai inkolo o sa va cunoasteti mai bine si o sa fiti mai uniti.asa am fost j noi.acum sunt a 11-a si suntem mult mai uniti.bafta.funda?

| AdRiaN20 a răspuns:

In timp o sa va mai uniti, o sa fiti o clasa adevarata si o sa va intelegeti, iar distractiile o sa vina si ele! Funda?happy

| Mellie00 a răspuns:

Nu. trebuie doar sa ai putina răbdare. In școala mea.la sfârșitul clasei a4-a s-au ales cei mai buni elevi la engleză din alte clase. In clasa a 5-a semestrul 1 a fost nasol, nu vorbeam unii cu alții. Din semestrul al doilea am început sa mai vorbim unii cu alții, iar acum in a 6-a simt ca ne cunoaștem de câțiva ani buni. Nu trebuie sa-ți faci griji...așa e la început, dar o sa vezi ca lucrurile o sa se schimbe!

| Girl0008 a răspuns:

Păi sunteti asa pentru ca sunteti boboci nu va cunoasteti asa bine o sa treaca timpul si o sa vezi ca o sa fie altfel o sa va acomodati uni cu alti.Si nu, nu o sa fie asa si intr`a 12-a.Este la inceput clasa in clasa a9a este si normal.Nu iti cunosti noi colegi ei nu te cunosc pe tine. Daca nu`s de fel timiz in cel mai scurt tim o sa va imprieteniti.In clasa a9a este ca si in clasa a1a.A1a la scoala si in a9a la liceu. Sper sa te fi lamurit si m`as bucura.
Paaa>:d